Nawracające czerwone krostki na twarzy - jak skutecznie wyeliminować problem?

Witam od lipca zmagam sie z "czyms" na mojej twarzy. Zaczelo sie od liszajca zakaznego i to w stadium mega rozwinietym dostalam leki wszystko przezzlo po czym znow boom po jakichs 2 miesiacach czerwone krpstki na twarzy mocno swedzace na brodzie glownie doatalam mupirox loxoid jakos zeszlo. Mialam spokoj do grudnia i znow boom krostki czerwone swedzace dostalam protopic solantre i tetrysal.. po skonczonej kuracji tetrysalem wszystko pieknie sie pogoilo ale ale w sylwestra po jednym lyku piwa pojawily sie takie czerwone wypieki na twarzy ze szok plamy jakby mnie ktos wrzatkiem oblal

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.