Nawracające infekcje intymne od 1,5 roku

Od 1,5 r. cierpię na nawracające infekcje intymne. Przez ten czas miałam ok 6x infekcje grzybiczą i byłam u 3 ginekolo. Żaden nie zlecił dodatkowych badań. Używam Lacibios femina Pliva Fem, nie jem słodyczy, dbam o dietę, uprawiam sport a infekcje nawracają ze zdwojoną siłą. Dziś pojawiła się kolejna, jestem wykończona psychicznie, u kolejnego ginekologa wizytę mam dopiero we wtorek czy ktoś mi może pomóc? Na jakie badania mam się udać? Świąd i białe grudki nie dają żyć. antybiotyki niszczą cerę

Piotr Pilarski

Sugeruję wykonać posiew i zastosować antybiotyk zgodnie z antybiogramem.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać morfologie, mocznik kreatynine jonogram glukoza badanie ogólne moczu. Proponuje udać się do ginekologa. Być warto byłoby pobrać wymazow.