Nawracające zapalenia pochwy u 33-latki

Od kilku lat leczę się na nawracające zapalenia pochwy i upławy o brzydkim zapachu i wyglądzie. W tej chwili zapalenia nie ma a lekarz na uplawy przepisał mi gynalgin i mucovagin. I mam wątpliwości co do mucovaginu bo na ulotce nic nie wskazuje że jest to na upławy i nie wiem czy to kupować a 35 zł to spory koszt.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Preparat ten wspomoże odbudowę błony śluzowej pochwy.