Nawracające zapalenie pochwy u 58-latki

Mam 58 lat od 30 lat mam powracające zapalenie pochwy lekarze przepisywali mi czopki maści ,zapalenie nie ustępuje.

Przyczyn nawracających infekcji pochwy i czynników im sprzyjających może być wiele. Czopki i maści też nie są różne. Podane informacje nie pozwalają na udzielenie odpowiedzi. W przypadku atrofii i dolegliwości związanych z nawracającymi infekcjami można zastosować zabieg laserowej rewitalizacji śluzówki pochwy z podaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). pozdrawiam kz