Pieczenie pochwy i nawracające stany zapalne cewki moczowej

Mam 55 lat jestem po menopauzie ,przeszłam zatorowość tętniczą(stęty),udarze niedokrwiennym.Ostatnia miesiączka w 2007r,pieczenie pochwy i nawracające stany zapalne cewki moczowej. Czy istnieje jakieś lek zastępujący hormony bo jak wiadomo te są wykluczone .Jestem dożywotnie rozrzedzona (Pradaksa),proszę o poradę bo jestem w desperacji.

W takich sytuacjach proponuję Cicatidrine, Feminella Hyalosoft, HydroVag, Xaluron- wszystkie w globulkach. Ewentualnie dłużej dziający na śluzówkę pochwy zabieg rewitalizacji laserem np Fotona lub podanie osocza bogatopłytkowego w tę okolicę. U pacjentek nie mogących przyjmować hormonów takie działania pozwalają na komfortowe funkcjonowanie. Sprawdzone. pozdrawiam kz