Co jest powodem nawracającego pieczenia cewki moczowej?

Mam 25l. od pewnego czasu mam bardzo częste nawracające pieczenie cewki moczowej. Miałam robione badania moczu oraz badanie posiewu, co dziwne badania wyszły bardzo dobre. A pieczenie powraca, czasami pomaga nasiadówka z rumianku. Pani Doktor wprowadziła antybiotyk Cipronex i na jakiś czas ból ustępuje, niestety po jakimś czasie znowu bój powraca. Nie wiem już z czego może wynikać ból, niemniej jednak bywa tak, że ból jest tak silny, że prawie tracę przytomność. Proszę o pomoc, moi lekarze rozkładają już ręce.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wykonać wymaz z cewki moczowej w kierunku rzeżączki i badanie w kierunku chlamydii. Dalsze leczenie uzależnić od wyniku tych badań z lekarzem. Nie wykluczona jest też infekcja grzybicza. Pozdrawiam.