Nawracające pieczenie cewki moczowej a infekcje pochwy

od 2 miesiecy mam nawracające pieczenie cewki moczowej nie jest to infekcja pochwy, nie mam żadnych upławów, wydzieliny, swędzenia, a wymaz wyszedł ujemny. Gdy już mam coś z tym zrobić pieczenie samo ustępuje na jakiś czas i nie jest to zależne od tego co jem ani co robie. Potem pieczenie znowu powraca. Dodam, że nasila się po oddaniu moczu, w trakcie nie piecze,dopiero po i tak średnio przez 3 dni sie utrzymuje.Do południa mogłabym nie sikać wcale a potem biegam co chwile, badanie moczu tez ok

Aleksander Ropielewski

Możliwe że przyczyną są patogeny wewnątrzkomórkowe, których nie da się wyhodować podczas posiewu. Sugeruję kontakt z lekarzem w celu rozważenia leczenia zakażenia chlamydią, jednego z częstszych powodów zakażenia cewki moczowej.