Nawracające zwichnięcia rzepki

Witam, Mam pytanie czeka mnie operacja kolana prawego na stabilizacje rzepki poniewaz mam nawracajace zwichniecia rzepki. Operacja bedzie wykonywana w Legionowie. Mam pytanie czy do takiej operacji musze sie jakos specjalnie przygotowac? I czy musze byc nago do operacji?

Do każdej operacji należy się przygotować. Temat jest złożony i obejmuje różne aspekty związane z hospitalizacją. Większość ośrodków ma swoje wytyczne związane z przedoperacyjnym przygotowaniem do zabiegu i może ich Pani udzielić personel oddziału. W przypadku zabiegu na kończynie dolnej najprawdopodobniej będzie Pani częściowo ubrana.