Nawrót kataru u 13-tygodniowego niemowlaka

Witam.Moja córka ma 13 tygodni.4 tygodnie temu pojawil sie u niej katar i w ciagu dwóch dni przerodzil sie w zapalenie płuc:( Dzis znowu malutka ma katarek.Nie wiem od czego.Juz ją tak chronIE.wYCHODZIMY PRAWIE CODZIENNIE NA SPACERKI.MECZY JA TO.JAK MAM JEJ POMÓC SZYBKO I SKUTECZNIE?

Droga Mamo, katarek często jest przyczyną alergii pokarmowej. Warto byłoby przeanalizować dietę dziecka (w praktyce mleko, ew. inne produkty, jeśli córka coś jeszcze dostaje np. herbatki) lub dietę mamy (jeśli dziecko jest karmione piersią).