Nawrót objawów grzybicy podczas kuracji leczniczej

Witam Ostatnio stwierdzono u mnie grzybicę pochwy. Dostałam Flumycon w konfiguracji 1 dnia 3, 5, 7 i 9 dnia i potem raz w tyg przez 4 tyg. Mój partner brał tabletki 1 dnia, 3 i 5. dodatkowo dostałam 6 globulek dopochwowych Pimafucin. Skończyłam już branie tabletek co drugi dzień i moje objawy chyba zaczęły wracać ( białe plamki w okolicach warg i wejścia do pochwy oraz lekkie swędzenie). Czy mam udać się do swojego ginekologa po dodatkowe leki czy czekać aż skończę całą kurację?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję zgłosić się do ginekologa po skończeniu całej kuracji.

Pozdrawiam.