Nawrót objawów po kuracji na infekcję grzybiczą w 20. tygodniu ciąży

Witam Proszę o pomoc-jestem w 20tyg. ciąży,od 2m-cy nieustająco borykam się z nawrotami infekcji grzybiczej. Jestem pod kontrolą ginekologa,robiłam posiew-wynik grzyby drożdżopod.Brałam globułki(macmiror i krem pimafucin.Po ostatnim nawrocie glob. pimafucin+krem). Dziś zażyłam 6 globułke i nie widzę różnicy:/Dbam o higienę,noszę bielizne bawełnianą.Jestem załamana. wiem,że w ciąży to częsta przypadłość ale zastanawia mnie czemu leczenie nie pomaga i objawy wracają zaraz po kuracji. Proszę o rady

Piotr Pilarski

Niestety, jeśli wymienione przez Panią metody nie przynoszą rezultatu to oznacza, że są to grzyby oporne. Nic więcej nie można poradzić. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.