Pieczenie sromu w 34 tygodniu ciąży

Witam. Aktualnie jestem w 34tc. Od 19 tc borykam sie z pieczeniem sromu i wejścia do pochwy. Stosowałam clotrimazolum, pimafucin, macmiror, gynazol, pimafucort...pomagało na chwile, ale wracało, a od ok 5 tyg juz nic nie działa.Lekarz w międzyczasie zrobił posiew- brak mikroorganizmów chorobotwórczych i juz nie zapisuje globulek tylko maści typu bepanten. Co jeszcze moge zrobić? Wbc, crp niskie - czy pomimo tego moze toczyć sie infekcja wewnątrzmaciczna?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego ciążę i kierować się zaleceniami