Negatywne testy ciążowe po zastosowaniu Escapelle

Zażyłam escapele w 30 godz od stosunku,póżniej okres dostałam 7 dni wcześniej od tego które powinnam dostać normalnie. Pierwszy test ciązowy zrobiłam 3 czerwca wynik negatywny.Pozniej badanie beta HCG byłlo 4 czerwca wynik <0.100 i trzeci test płytkowy 8 czerwca wynik ujemny. Poniewaz po okresie moja szyjka macicy była miękka prawie nie wyczuwalna i wysoko. Teraz jest wysoko i troche twardsza jakby zgrubiała

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie napisała Pani ile dni minęło między stosunkiem a wykonanymi testami. Proszę dołączyć te informacje. W przeciwnym razie odpowiedź będzie niemożliwa.