Negatywny wynik testu ciążowego i miesiączka a możliwość ciąży

Witam. Jakiś czas temu uprawiałam stosunek z partnerem, wygladal on nastepujaco: po wytarciu dokladnie chusteczka czlonka wlozyl mi szybko 5 razy bez zabezpieczenia. Potem mi powiedział że prawie w ogole go to nie podniecilo. Po 12 dniach zrobilam test ciazowy w dniu spodziewanej miesiaczki (mam co 23/24 dni. Zrobilam w 23 dniu). Wyszlo negatywnie i na dodatek okres pojawił się dzień później. Czy jest jakakolwiek mozliwosc ze jestem w ciazy mimo ze okres sie pojawil, a w dniu okresu negatywnie?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.