Nerki bez zastoju i złogów u 3-letniego dziecka

Proszę o interpretację wyniku USG 3-letniego dziecka:Nerki bez zastoju i złogów dł:lewa-77mm,prawa-65mm z zaznaczonym światłem miedniczki o wym.6,5x14x13mm V-0,7ml,ap miedniczki 6,5mm.Co to oznacza i co dalej?

Szanowna Pani,
Niewielkie poszerzenie ukladu kielichowo-miedniczkowego u Pani dziecka nie jest powaznym schorzeniem. Jesli nie ma zakażeń układu moczowego to należy to spokojnie obserwować.
Z poważaniem J.ZJ.Zachwieja