Nerwica lękowa i szybkie tętno

Witam choruje na nerwice lekowa wczoraj w nocy poczulam szarpniecie jak by w sercu przełożyłam palec do szyji i poczulam szybkie bicie takie 3 razy i zatrzymanie serca na 1 sekundę.Co to może być czy jestem.chora na serce czy to z nerwów?bardzo proszę o odpowiedź.Mialam robione ekg wszystko wyszło ok

Witam
Jest to obszerny i wielowątkowy temat i odpowiedź na portalu niewiele pomoże, Proponuje konsultacje u doświadczonego terapeuty.
Pozdrawiam
Anna Szyda