Nerwica lękowa po stracie bliskiej osoby

Witam 11 maja zmarl moj tesc z ktorym to bylam bardzo zrzyta okazalo sie ze mam nerwice lekowa, czy do tych objawowo moze dochodzic bol po lewej stronie od szyji do pachy ? bo mam to w moemcnie kiedy robi mi sie slao , zacyna mi sie krecic w glowie , dodatkow czy ma to jakies powiazanie jesli ide na solarium boli mnie w okolicy serca z gory dziekuje za pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza