Lęki po stracie bliskiej osoby

Witam, w kwietniu zmarła moja babcia, od tamtej pory nie spie w swoim pokoju w którym 5 lat temu mieszkała babcia. Mam lęk aby zostać sama w tym pokoju wieczorem, co mam zrobić? :( proszę o pomoc

Witam,
różnie radzimy sobie ze stratą bliskiej osoby, czasami pojawia się lęk. Minęło jednak kilka miesięcy po śmierci babci. Zachęcałabym do wizyty u psychoterapeuty, gdzie będzie Pani mogła się przyjrzeć swoim uczuciom, lękom oraz odszukać ich przyczyny.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza