Nerwica, natpotliwość i uderzenie gorąca

Witam, od dlugiego czasu, bo 1,5 roku zmagalem sie z nerwica, natomiast objawy somatyczne, typu nadpotliwosc, uderzenia goraca , i tycie prawie 20 kg w 1,5 roku, raz oslabiebie raz pobudzenie nie minely , a psychoterapia i farmakoterapia ponoc skutkuja. Moje aktualne wyniki to TSH 3,44 uIU/ml norma do 4,2 FT4 14,99 norma do 22,00. i FT3 7,84 norma max do 6,80. Czy sugeruje to nadczynnosc?Dodam ze mialem wiele badan i na inne choroby nic nie wskazuje.

Witam,
problem tarczycy powinien zdiagnozowac lekarz,natomiast niezaleznie mozna skontaktowac się z psychoterapeutą/także poprzez skierowanie do publicznej placówki/,gdzie podejuje się pracę nad objawami psychosomatycznymi od strony emocjonalnej.
Serdecznie polecam/w Łodzi jest IInstytut Ericksonowski/.