Nerwobóle a leki u 30-latka

Witam mam nerwobóle i mam pytanie czy mogę zażywać Mydocalm razem Nalgesin Forte , Trosicam i Panzol ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli rzeczywiście bóle są tak silne, że musi Pani przyjmować dwa leki przeciwbólowe czyli Nalgesin I Trosican, to proszę je brać. Natomiast jeśli jeden lek jest w stanie sobie poradzić to może Pani sobie wybrać, któryś z nich. Proszę pamiętać o tym, że przy takiej ilości i dawce leków przeciwbólowych nie wolno zapominać o Panzolu. Podsumowując można łączyć wszystkie te leki.
Pozdrawiam