Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwowe biegunki i bóle brzucha

Miałem rezonans magnetyczny kolonoskopie gastroskopie jest ok ale jak jadę tramwajem lub tylko wyjdę z domu to w myślach zaraz narobie no i wysiadam natychmiast z tramwaju i szukam WC bo musze od 2 lat mam takie problemy i bóle brzucha od dziecka nerwowy czasami biegunki ci robić czy to psychika czy jad dostane leki na uspokojenie będzie dobrze? W dzieciństwie moji rodzice się rozwodzili i to przeżywała swędzi mnie odbyt mam straszne parcie na mocz i stolec tarczyca wporzadku.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Czynniki ryzyka "świńskiej grypy"

Świńska grypa to choroba wirusowa. Szybko się rozprzestrzenia i może nawet rozwinąć się do rozmiarów epidemii. Obejrzyj filmik i dowiedz się, co przyczynia się do zachorowania na świńską grypę.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Opisane objawy mogą mieć podłoże psychiczne. Wskazana konsultacja z psychologiem i/lub psychiatrą. Odpowiednia terapia i ew. farmakoterapia mogą Panu pomóc. Diagnostyka w tym kierunku wydaje się słuszna, gdyż jak Pan zaznaczył - przyczyny somatyczne w/w problemów zostały wykluczone poprzez obszerną diagnostykę - kolono-, gastroskopię i RM.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy