Nerwowe raczkowanie u półrocznego dziecka

Witam mam na imie Natalia mam pół roczna córkę Olivię, od jakiś 3 lub 4 dni stała sie bardzo nerwowa od 7 dni raczkuje i gdy mowie jej ze nie moze tam isc bo sie uderzy to zaczyna sie denerwowac siada wymachuje raczkami krzyczy jak by chciala na mnie krzyczec, gdy ma jakiegos flipsa kukurydzianego i juz jej sie konczy chce jej wyciagnac recszte z raczki bo nie moze sobie poradzic to strasznie placze i macha raczkami uspokaja sie gdy dam jej nastepnego lub smoczek, co moze byc powodem zachowania

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.