Neuroblastoma nadnercza a odpowiednia terapia

Witam. Bardzo proszę o pomoc, albo chociaż wskazówkę do kogo mogę się w tej sprawie zwrócić. U mojej mamy w wieku 28 wykryto nowotwór (neuroblastoma, ogromny guz w okolicy prawego nadnercza). Po 14 latach guz wznowił się i operacja niestety skończyła się tragicznie (wznowa na wątrobie, guz 16 cm średnicy). Czytam jednak że ten typ nowotworu nie występuje u osób dorosłych. Jak to wreszcie jest? Bardzo chciałabym przebadać się pod kątem tej choroby.

Nie jest to nowotwór, który może stwarzać zagrożenie dla Pani. Prawdopodobnie występował u Pani mamy już w dzieciństwie. Nie był tylko rozpoznany. Znaleziono go, jak już był dużym guzem. Takie rzeczy się zdarzają.

Mam za mało danych aby móc odpowiedzieć! Proszę zwrócić się do lekarza rodzinnego w celu zbadania i zlecenia ew. potrzebnych badan dodatkowych!!! zż