Guz nowotworowy u mamy a ryzyko dziedziczenia choroby

Moja mama w wieku 28 lat zachorowała na nowotwór. Zlokalizowany na splocie nerwowym niedaleko nadnercza, ważył 4 kg uciskał wątrobę- guz usunięto. Po 14 latach choroba wróciła- mały guz w loży pooperacyjnej, guz wątroby średnicy 16 cm i pomniejsze guzki w drogach żółciowych. Mama zmarła w trakcie operacji. Była jedynym przypadkiem zachorowania na nowotwór w rodzinie. Żaden lekarz nie mógł stwierdzić na jaki rodzaj nowotworu chorowała, jest to tajemnicą do dziś. Jakie jest ryzyko, że zachoruję?

NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ , ŻE NIE WYKONANO BADANIA MIKROSKPOWEGO MATERIAŁU Z OPERACJI I W ZWIĄZKU Z TYM NIE POSTAWIONO ROZPOZNANIA NOWOTWORU!!! Uprzejmie prosze o szczegółowy opis rodzaju nowotworu Mamy! Bez tych danych , nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego!!! zż