Pęcherz neurogenny a stany zapalne

Witam mam 29 lat potwierdzony pęcherz neurogenny. Przyjmuje na stałe lek uroflow i ciągle mam jakieś stany zapalne - najgorsze jest ciągłe parcie na pęcherz nawet pusty. POMOCY co robić żeby żyć normalnie??? Czy pęcherz neurogenny to dolegliwość, którą w ogóle da się wyleczyć? Powiem szczerze, że czasami mam wrażenie, że leki, które mam przepisane służą tylko temu, żebym się odczepił, a i tak swoje muszę wycierpieć... Czy to w ogóle jest możliwe żeby pęcherz neurogenny został wyleczony? Może powinnam się udać do jakiegoś innego lekarza albo zacząć przyjmowac inne leki bo już nie mam pomysłów. Myślałam też nad zastosowaniem domowych sposobów na pęcherz neurogenny albo może coś z medycyny alternatywnej - nie wiem. Stany zapalne mnie wykończą, nie mam już na to siły. Bardzo proszę o pomoc - czy da się coś z tym zrobić? Czy pęcherz neurogenny jest uleczalny? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Rozumiem że badanie urodynamiczne już Pan miał. Należy wykluczyć też inne przyczyny tych dolegliwości (kamica, zapalenie itp.).
Jeśli wszystko inne zostanie wykluczone to proponuje zmienić uroflow na lek nowej generacji. Na przykład agoniste receptorów β3-adrenergicznych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty