Nie mam miesiączki - co oznaczają wyniki?

Witam! Od 2 miesięcy nie mam miesiączki. Robiłam test - wyszedł negatywny. Ostatnio zrobiłam badania hormonalne, oto wyniki: TSH 4,32; FT 4 15,08; FT 3 3,27; E2 396,0; PROG 0,692; PRL 21,43; CEA 2,47; A-HCV 0,344; TOXIGG 366,5; TOXIGM 0,153; HBSAG-II 0,406; Flags: H = above normal (expected) range.

Prosze o informacje czy któryś z wynikow mogłby wskazać, że jest coś nie tak i dlaczego nie mam okresu? Co mi radzicie? Co mam robić? Co można w ogóle wnioskować? Laborantka powiedziała mi, że przeszłam toksoplazmozę, czy to jest poważne? Co w związku z tym?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl