Co oznaczają takie wyniki badań hormonalnych?

Witam serdecznie, proszę o interpretację moich badań: FSH - 2.83 mIU/mL LH - 3.99 mIU/mL Testosteron - 2.38 nmol/L Estradiol - 553.87 pmol/L i pod tym wynikiem napiane: FSH : NO RESULT LH : NO RESULT Testosterone : NO RESULT Prolaktyna po MCP - 16,9 ng/ml , po 60 minutach >150.00 ng/ml, po 120 minutach 103,0 ng/ml Robiłam też DHEA, ale wyniki dopiero za 2 miesiące, ale chcę wiedzieć, czy chociaż te wyżej to dobre wyniki. Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl