Niechęć do leżenia na brzuchu u 4-miesięcznego dziecka

witam mam pytanie dlaczego 4 miesieczne dziecko nie chce lezec na brzuchu i w dodatku jak sie je polozy to ciezko podniesc mu glowke do gory patrzy z pod czola na czlowieka lub zabawke

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest kontrola u lekarza pediatry, ewentualnie neurloga dzieciecego, który być może zaleci zabiegi rehabilitacyjne.
Pozdrawiam