Niedobór i spadek średniej masy hemoglobiny

witam dzisiaj robiłam badania krwi i wyszlo ze mam leki niedobór czy spadeksredniej masy hemoglobiny 31,8 o czym to swiadczy i czy moge brac polocard 75 mg poniewaz jestem po udarze niedokrwiennym mózgu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania. Polocard można a nawet trzeba zażywać po udarze niedokrwiennym. Po udarze krwotocznym nie wolno.