Hemoglobina przy dolnej granicy a przyjęcie Polocard

Mam hebmoglobinę w niższych granicach normy (14,2 gdy norma jest od 14) i zażyłem dwukrotnie Polocard 75 mg. Czy wypity lek obniży hemoglobinę poniżej normy i czy bezpieczniej będzie jednak zaprzestać stosowania Polocardu w trosce o odpowiedni poziom krzepliwości krwi? Oraz czy po dwóch dawkach poziom hemoglobiny może się już obniżyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.