Niedobór neutrocytów i nadmiar monocytów

witam, odebrałam dziś wyniki badania krwi i okazało się ze mam niedobor neutrocytow, nadmiar monocytow, znaczny nadmiar FSH (175.4) oraz niedobor estradiolu (5.00). co to może oznaczac? jestem 45 letnia kobieta. dziekuje!

Szanowna Pani,

Zaburzenia hormonalne o których Pani pisze są typowe dla rozpoczynającego się okresu menopauzy. Średni wiek menopauzy u kobiet to ok 51 (+-5 lat).
Z uwagi na Pani młody wiek proszę skontaktować się ze swoim endokrynologiem i ginekologiem i podjąć wspólnie decyzję o ew. HTM (hormonalna terapia menopauzy).

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz