Niedoczynność tarczycy, hashimoto i zawroty głowy a wyniki badań

Witam jestem Marta.choruję na niedoczynność Tarczycy hashimoto.Od jakiegoś czasu mam zawroty głowy w ciagu dnia jestem senna i mam parcie na pęcherz co sie wysikam za chwilę znowu mi sie chcę.W ciązy na pewno nie jestem.Wyniki morfologi mam idealne OB też w moczu jedynie moczany bezpostaciowe i pasma śluzu d liczne reszta jest ok.Glukoza wyszła mi 103,8 ale wiem że to nie jest wynik jakiś niepokojący. Cisnienie mam od 97/59 -124/78 puls od62-85 miewam bóle w dołku i czasem sie trzęse.Co mi jest

Witam
-zaburzenia gospodarki hormonalnej, która towarzyszy chorobie Hashimoto to może być jedna z przyczyn, mam nadzieję że jest Pani pod kontrolą endokrynologa,
-również nieodpowiednia dieta,
- stwierdzony dość wysoki poziom cukru - tym bardziej zaczęłabym od wyregulowania metabolizmu i diety

Na pytanie co Pani jest może odpowiedzieć tylko lekarz przeprowadzając wnikliwe badania. Szczególnie endokrynolog. Ale dobrze by było, gdyby udała się Pani również do dietetyka, który przeanalizuje Pani sposób żywienia i może wskaże jak podnieść komfort życia