Niedoczynność tarczycy i nadmierna potliwość w nocy

Witam! Mam 46 lat choruję na niedoczynność tarczycy, zawsze było mi zimno, ale od roku to się zmieniło. Pocę się w nocy, rano po śniadaniu, po wypiciu gorącego napoju, po niewielkim wysiłku na przykład sprzątanie. Mam 164 wzrostu i 85 kg .Leczę się na depresję lękową, nadciśnienie, niedoczynność tarczycy, zespół policystycznych jajników. Pozdrawiam Diana.

Witam,

najlepiej byłoby, gdyby zgłosiła się Pani do lekarza internisty, który skieruje Panią na odpowiednie badania lub do specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik