Początki bulimii u 7-latki

Witam. Córka 7lat, od miesiąca rano zmusza się do wymiotów, źle znosi porażki, bardzo wrażliwa, na myśl o jedzeniu płacze, zjada i wszystko zwraca, potem przeprasza i płacze, nie wiem co robić do jakiego specjalisty się udać.

Najperw należy się udac do psychiatry dzieci i młodzieży w celu ustalenia przyczyn takich zachowan. Na podstawie przedstawionych informacji myślenie o bulimii nie wydaje się uprawnione.