Niestabilność emocjonalna i niechęć do życia u 18-latki

Skąd może wynikać niestabilnośc emocjonalna i nie cheć do zycia u 18-latki Czuje,że nie radzę sobie. z własnymi emocjami,straciłam zainteresowania,nie mam ochoty na kontakty z ludzmi,jedyne. co mnie jeszcze obchodzi to szkoła.W jednym. momencie potrafię się cieszyć za chwilę potrafię płakać.Mam myśli autoagresywne Czuje się. ptzytłoczona o czuje jakbym leciała w dół.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.