Lęk przed jazdą samochodem u dziecka

Moja 12 -letnia córka często boi sie o swoje zdrowie, jazdy samochodem, wejść do innego ponieszcenie. Co robić?

Witam,

Proszę wybrać się do psychoterapeuty z córką. Tego typu lęki lubią się pogłębiać. Proponuję nurt poznawczo-behawioralny.

Pozdrawiam

Witam ,doradzam konsultację w tej sprawie z psychologiem dziecięcym, często wynika to z problemów emocjonalnych lub w relacjach jakich doświadcza dziecko. Pozdrawiam.