Niedoczynność tarczycy ze wskazaniem na Hashimoto

Witam.Mam problem tego typu:jakies 3 dni temu powinnam dostac miesiaczki,moj cykl trwal zwykle ok.26dni.Mniej wiecej dzien czy 2 przed dniem spodziewanego okresu moje piersi staly sie obrzmiale i bolesne.Dzis juz nie bola i nie sa nabrzmiale,aczkolwiek sa jakby wieksze.Robilam 2 testy ciazowe,ale oba wyszly negatywnie.Okres nigdy mi sie nie spoznial.Dodam,ze nie dawno zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy ze wskazaniem na hashimoto.Jeszcze nie zaczelam leczenia.Prosze o jakies wskazowki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.