Niedokończona inicjacja seksualna a ryzyko ciąży

Mam ppytanie. Wraz z chłopakiem piescilismy się 2 dni pp spodziewanych dniach plodnych. Było to w takiej postaci ze piescilam jego penisa ustami i wówczas byl minimalny wyciek prejakulatu. Następnie pocalowalismy się i on zrobił mi dobrze ustami . Później, zaznaczając zejjedtem dziewica próbowalismy włożyć jego penisa we mnie jednak wszedł na 1-2 cm bo mnie bolało. Był zupełnie suchy przy probie. Teraz 2 dni spóźnia mi się okres . Mogę być w ciąży ? Proszę o odpowiedź

Głębokość "włożenia" do pochwy oraz fakt dziewictwa nie ma istotnego znaczenia w aspekcie możliwości prokreacji.
Proponuję porozmawiać z ginekologiem przed rozpoczeciem regularnego współżycia, oszczędzi to Wam wielu stresów.
Pozdrawiam.