Silny ból podczas pierwszego stosunku seksualnego

Silny ból podczas pierwszego stosunku Witam . Mam mały problem . Mam 20 Lat i jestem dziewicą . W osatnim czasie chciałam współżyć z chłopakiem . Ale mamy mały problem a mianowicie Kiedy próbował we mniie wejść strasznie mnie bolało . Próbowalismy juz pare razy . Myślałam nawet ze to moze przez gumek on nie moze wejsc . Co moge zrobic zeby w koncu nam sie udało . Bardzogo kocham i chce właśnie z nim to przyżyc .. A nie da sie . Pomocy :(

Ci lekarze zajmą się tym problemem, albo odpowiednio pokierują.
Lepiej szukać pomocy specjalistycznej, niż przewlekle stresować się...
Po ocenie lekarskiej może okazać się, że potrzebna jest okresowa pomoc seksuologa-psychologa lub psychologa zajmującego się takimi problemami związanymi z życiem emocjonalnym.
Aktualnie wskazane pieszczoty "bliskości", także z penetracją manualną (delikatnie, ale progresywnie), ale bez próbowania penetracji waginalnej penisem.
Proszę być dobrej myśli. To nie są rzadkie problemy, tylko się o nich w towarzystwie nie opowiada, jak o innych aspektach zdrowia na przykład.
Pozdrawiam. JW