Silny ból pochwy podczas prób współżycia

Witam. Wraz ze swoim chłopakiem chciałam przeżyć swój"pierwszy raz" Próba okazała się bardzo bolesna dla mnie, chłopak doszedł. Druga próba także zakonczyła się podobną sytuacją. Nie wiem skąd to może wynikać, przez te sytuacje bardzo boję się kochać z moim chłopakiem. Pozdrawiam Martyna

Może warto jeszcze wydłużyć okres różnorakich pieszczot, bez waginalnej penetracji penisem?
Decyzja należy do Was, ale obawiam się, że nie wszystkie piętra "osobowości oraz organizmu" wyrażają zgodę na aktualną penetrację.
Proponowałbym podejść od tego spokojnie.
Drugą opcją jest wizyta u seksuologa.
Wybór należy do Was,
Jest Pani bardzo młoda i sądzę, że nie należy do intymności podchodzić "nerwowo", ani nie powinno się sugerować koleżankami, że są już po...
Pozdrawiam, www.seksuologa.org.pl

Witaj!
Mimo, że bardzo chcemy przeżyć " swój"pierwszy raz"- jak napisałaś to możemy być nie całkiem do tego przygotowani i nie tylko wiek ma tu swoje znaczenie, bo ciało i psychika może sabotować nasze "chęci doznania uniesienia". Radzę poczekać, zwiększyć ilość i jakość podniet bez penetracji , więcej czasu dać na grę wstępną , jednak nie za długo - chodzi o partnera, lub pójść do seksuologa o poradę. Pozdrawiam