Ból podczas próby rozpoczęcia życia seksualnego

Witam. W ostatnim czasie postanowiłam z moim partnerem rozpocząć życie seksualne. Nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu choć moja błona dziewicza była przerwana przypadkiem w innych okolicznościach. Dużo czytałam o odpowiednim nastroju i grze wstępnej jednak mimo wszystko on nie jest w stanie "wejść we mnie" ponieważ u mnie wywołuje to straszny ból którego nie jestem w stanie wytrzymać. Czy jest coś co można zrobić by mniej bolało? Z góry dziękuję za pomoc.

Postanowiliście rozpocząc życie seksualne, ale widać organizm tego jeszcze nie postanowił...
Być może pomocne będzie kontynuowanie zbliżeń z różnymi pieszczotami, ale bez penetracji pochwy członkiem. Zanim zdecydujecie się na penetrację penisem, wagina powinna sie oswoić stopniowo z jednym palcem, dwoma, a nawet trzema... Wskazana duża ilość lubrikantu (np. K-Y żel), bezpieczniej jest palce mieć w prezerwatywce.
Najważniejsze, żeby zachować spokój i cierpliwość. Nikt Was nigdzie nie goni...
Seks to jest bliskość, pełne zespolenie jest niezbędne dla prokreacji.
Ale do uzyskania satysfakcji seksualnej nie jest warunkiem koniecznym.
"Kwiat sam się otworzy, nie należy go ponaglać...".
Pozdrawiam. JW, Poznań.