Jak poprawić jakość życia seksualnego 22-latki?

Witam, Mam 22 lata i będąc w pierwszym poważnym związku z moim rówieśnikiem moje życie seksualne było bez zarzutu. Odczuwałam w pełni przyjemność ze zbliżenia oraz orgazm. Aktualnie z drugim partnerem, który ma 30 lat współżycie to rzadkość. W żaden sposób nie reaguje na mnie, nie inicjuje zbliżeń i nie dotyka mnie, a wręcz unika moich miejsc intymnych lub piersi. Nasz seks trwa dosłownie chwile i oczywiście ja nie mam z tego żadnej satysfakcji. Jest to dosyć świeży związek- trwa mniej więcej 8 miesięcy. Przez pierwsze 3 miesiące w ogóle nie uprawialiśmy seksu mimo, że próbowałam go zachęcić. Nie reagował na moje nagie ciało… Jestem już zmęczona tą sytuacją. Bardzo się męczę. Mam wrażenie jakbym w żaden sposób nie pociągała go seksualnie. Mimo prób zbliżeń z mojej strony często do niczego nie dochodzi. Również partner nie dba o to żeby i mnie zaspokoić i zadowolić. Seks trwa dosłownie minute po czym partner po prostu się ode mnie odsuwa. Ostatnio i ja przestałam się podniecać i dodatkowo odczuwam przy tym ból ze względu na brak nawilżenia- partner nie stymuluje nawet dotykiem mojej łechtaczki, a próbuje włożyć członek. Czuję się niesamowicie zmęczona i psychicznie wykończona, ponieważ mam wrażenie, że nie jestem atrakcyjna dla swojego partnera. W poprzednim związku widziałam jak partner reaguje na choćby widok piersi… od razu zauważalny był wzwód i chęci do uprawiania seksu, a tutaj czasami mimo mojego dotyku nic się nie dzieje. Nie wiem co robić, ponieważ mój obecny chłopak zapewnia mnie o swojej miłości i nie widzi problemu w naszym życiu seksualnym. Jestem już na skraju załamania nerwowego i mimo, że to dobry człowiek ciągle myśle nad zakończeniem tej relacji, w której męczę się pod kątem seksualnym od praktycznie samego początku… chciałabym poczuć znowu radość i przyjemność z seksu. Jak rozwiązać tak patową sytuacje?

Witam, po pierwsze rozmowa z partnerem, jakie sa pani oczekiwania odnośnie Waszego związku, seksu, etc. Rozmowa może wiele zmienić. Z drugiej strony każdy człowiek , ma różne potrzeby seksualne i trzeba to szanować. Pani na pewno są większe od partnera. Jeżeli nie czyje się Pani szczęśliwa w związku to może jedynym rozwiązaniem będzie zakończenie go.