Problem z seksem a pędzlowanie nadżerki

Lekarz zdiagnozowal u mnie nadzerke. Mam mieć pedzlowanie i powstrzymać sie od współżycia przez miesiąc. Jeszcze nie wspolzylam, ale uprawialam inne pieszczoty (w tym palcowka) i seks oralny. Czy tych pieszczot rowniez mam zaniechac?

Praktyki oralne oraz manualne w pochwie i okolicy to są także formami współżycia seksualnego.
Warto wiedzieć, że umyte dłoń/palce są mniej czyste niż umyty penis, ze względu na paznokcie.
Generalnie penetracja waginy palcami jest bezpieczniejsza, jeśli palce są w prezerwatywie. Nie jest to jednak zbyt popularna praktyka, a szkoda...
Proponuję stosować się do zaleceń lekarza leczącego. Warto mieć załatwione sprawy ginekologiczne porządnie.
A miesiąc szybko zleci... Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com.