Ból okolic intymnych podczas próby stosunku

Witam Problem dotyczy dotyczy mojej dziewczyny Gdy zaczynam masować jej waginę zaczyna Ją to boleć,nawet wtedy gdy staram się robić to delikatnie.Mówiła mi że wcześniej miała jakiegoś chłopaka,który Ją wykorzystał po alk(Było to ok.7m-c temu 1 raz). Niedawno chcieliśmy się kochać i doszło do momentu gdy chciałem włożyć w nią penisa przed tym ją pod niestety nie udało mi włożyć,bo była"C"W tym momencie zacząłem wkładać jeden palec,ale zaczęło ją to B bolec.CzemuTakSieDziejeiCoZTymZrobićProsOPomoc

Witaminy w ciąży

Dziewczyna ma problem z fizyczną bliskością. Wymaga to od Pana dużej delikatności i taktu.
Warto zachęcić partnerkę do wizyty u psychologa-seksuologa.
Profilaktyczna wizyta u ginekologa także jest wskazana, jeśli dziewczyna jeszcze nie była.
Powinno się na niej uzgodnić zasady regulacji płodności.
Aktualnie celem Waszych spotkań powinna być emocjonalna i fizyczna bliskość, ale bez prób waginalnej penetracji.
Pozdrawiam. JW

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
z Pana opisu wynika, że problem Pana dziewczyny jest poważny. Wykorzystanie seksualne bez zgody partnerki mogło pozostawić wiele bolesnych skutków po sobie. Przede wszystkim proponuję konsultację Pana dziewczyny z ginekologiem, żeby sprawdzić czy wszystko somatycznie jest w porządku. Jeśli okaże się, że tak kolejnym krokiem jest wizyta u psychologa seksuologa, z którym Pana dziewczyna będzie mogła porozmawiać o tym, co się stało oraz o obecnych problemach w sypialni. Problem może mieć podłoże psychogenne i tylko skuteczna psychoterapia jest w stanie pomóc. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam