Ból pochwy podczas próby stosunku

Witam Problem dotyczy dotyczy mojej dziewczyny Gdy zaczynam masować jej waginę zaczyna Ją to boleć,nawet wtedy gdy staram się robić to delikatnie.Mówiła mi że wcześniej miała jakiegoś chłopaka,który Ją wykorzystał po alk(Było to ok.7m-c temu 1 raz). Niedawno chcieliśmy się kochać i doszło do momentu gdy chciałem włożyć w nią penisa przed tym ją pod niestety nie udało mi włożyć,bo była"C"W tym momencie zacząłem wkładać jeden palec,ale zaczęło ją to B bolec.CzemuTakSieDziejeiCoZTymZrobićPOPom

Witam. Opisane objawy mogą być reakcją na przykre doznania z przeszłości. W takim wypadku powinien Pan się wykazać dużym zrozumieniem i cierpliwością. Być może konieczna będzie również pomoc psychologa. Oczywiście nie można również wykluczyć, że ból jest wynikiem schorzeń ginekologicznych, w związku z czym równolegle proponuję również wizytę u specjalisty.