Ból pochwy i krwawienie w czasie stosunku

Mam poważny problem, mianowicie ostatni zaczęliśmy robić z chłopakiem peeting i było wszystko w porządku, ale chcieliśmy spróbować czegoś więcej i wtedy on włożył penisa do mojej pochwy po czym nastąpił ból, a później krwawienie dość obfite. Krwawienie nastąpiło też drugie dnia ale takie delikatne. Dodam, że penis wszedł na głębokość 4-5 cm więc nie wiem czy błona dziewicza mogła zostać przerwana. Przez jakiś tydzień dalej odczuwam ból ale już nie krwawi, gdy oddaje mocz jest spokojnie nie odczuwam żadnego bólu, a dziś nawet gdy dotknę ją palcem albo wytrę papierem boli. Co robić? Mam 18 lat. Z góry dziękuję!
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Bolesność pochwy związana jest najpewniej z defloracją, czyli przebiciem błony dziewiczej. Jeśli nie towarzyszą jej objawy infekcji, takie jak upławy o nieprzyjemnym zapachu, świąd czy serkowata wydzielina, to nie ma potrzeby wizyty w gabinecie ginekologicznym. Myślę, że za kilka dni powstała ranka czy otarcie się zagoi i sytuacja wróci do normy. Przy kolejnych kontaktach seksualnych może Pani zastosować dodatkowe nawilżenie (lubrykat dostępny w każdej aptece), które powinno pomóc w zapobieganiu ponownym podrażnieniom.

Pozdrawiam serdecznie!