Krwawienie po stymulacji pochwy palcami

Witam, dzisiaj mój chłopak robił mi palcówkę (włożył 3 palce dość głęboko) i jakiś czas później poleciała mi krew, a błona wyszła na zewnątrz, tak trochę jest taka jakby przezroczysta i krwawi. Nie wiem, co się może z tym dziać. Proszę o pomoc!

Witam! Niestety nie napisałaś o tym czy była to pierwsza penetracja (defloracja) czy też doświadczyłaś już podobnych kontaktów seksualnych. Czasami może się zdarzyć, że do przerwania ciągłości błony dziewiczej dochodzi nie przy pierwszym kontakcie, ale przy następnych. W przypadku defloracji krwawienie jest niemal fizjologicznym zjawiskiem. Bardzo wiele zależy w tej sytuacji o grubości i wielkości błony dziewiczej. Błona dziewicza jest cienkim fałdem nabłonka znajdującym się przy ujściu zewnętrznym pochwy. Może być dobrze ukrwiona i wtedy krwawienie może być nasilone. Jeśli krwawienie jest skąpe lub można je określić jak plamienie to wydaje się, że odpoczynek, zimna kąpiel z użyciem preparatu do higieny intymnej może przynieść ustąpienie dolegliwości ewentualnie preparaty zawierające wit. C oraz rutynę. Jeśli natomiast krwawienie jest nasilone i nie ustępuje to konieczna jest wizyta u ginekologa, aby dokładnie określić przyczynę krwawienia konieczne jest badanie ginekologiczne, bez tego trudno wnioskować o problemie. W opisanej sytuacji należy mieć uwadze zwiększone ryzyko zakażenia, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na higienę intymną oraz częstą zmianę środków higienicznych. W przypadku braku poprawy bądź nasilenia dolegliwości zachęcam do wizyty u ginekologa.