Niedomykalność Zastawki Bauchina, błona śluzowa o prawidłowym wyglądzie

Prosiłabym o interpretację wyników histopatologicznych.Z kolonoskopii:nie domykalność Zastawki Bauchina,błona śluzowa o prawdiłowym wyglądzie,ale miejscami matowa.Z wycinków : Colitis chronica non specyphica (odbytnica) ( 1 wycinek) Colitis chronica non specyphica (esica) (3 wycinki) Colitis chronica non specyphica (zagięcie wątrobowe)(3 wycinki) Colitis chronica non specyphica (wstępnica)( 3 wycinki) Fragmenta mucosae intenstini tenui cum inflammatio chronica.Typ I według Marsha

Mniemam , że oczekuje Pani odpowiedzi: nowotwór -czy nie! Otóż -tu nic nie napisano o nowotworze! Prosze byc dalej pod opieką lekarza,który zlecał dotychczasowe badania , zż