Niegojąca rana po zabiegu stulejki

Witam jestem 11 dni po zabiegu stulejki. Było to czysciowe obrzezanie i wydłużenie wedzidelka. Problem jest taki że rana na dole w okolicach wedzidelka nadal się nie zagoila. Czy tak ma być? Dodam że opochlizna prawie zeszła po za tym miejscem i napletek zaczyna nazywać się na pracie. Dziękuję za odpowiedź
Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie przez lekarza urologa, prosze koniecznie udać się do lekarza prowadzacego leczenie.