Niejednolity odrost wymieszany z farbowanymi włosami

Witam. Co oznacza jeśli mój odrost jest niejednolity a wymieszany z farbowanymi włosami? Przestały rosnąć? Wypadają te co mają ok pół cm odrostu kiedy reszta ma już 3 cm. Wymieniają się na nowe? jak długo to potrwa? Wypada więcej włosów niż zwykle od początku października. Dodam, że przeżyłam w sierpniu silny stres oraz głodowałam ok półtora tygodnia we wrześniu. Uzupełniam wszystkie niedobory witamin. Odrost bardzo szybko rośnie. Na płytce paznokcia znikają prążki i odrasta gładki paznokieć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zwiększone wypadanie oraz osłabienie włosów może być związane z niewłaściwą dietą. Proszę zastosować jeden z suplementów diety wzmacniających włosy. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.